На сьогодні АВЛУ об'єднує 7 провідних виробників ліків України Додати до обраногоДодати до обраного     Мапа сайтуМапа сайту
Новини Про асоціацію Нормативно-правова база Ліцензійні умови Міжнародні стандарти Публікації Питання/Відповідь Контакти

Члени АВЛУ

Архів новин
Публікації

Наукові публікації

"Інтерхім" передав прикордонникам і медикам 200 тис. доз противірусного препарату для профілактики зараження китайським коронавірусом

 

       Фармацевтичний виробник ТДВ "Інтерхім" (Одеса) безоплатно передав прикордонникам і медичним працівникам 200 тис. доз противірусного препарату для профілактики зараження китайським коронавірусом.

 

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" генеральний директор "Інтерхіму" Анатолій Редер, домовленості про це було досягнуто під час зустрічі з секретарем Ради національної безпеки і оборони України Олексієм Даніловим.

 

"Основні параметри нашої пропозиції - ми пропонуємо допомогти і допомогти безоплатно. Є служби, які першими стикаються з хворими, зараженими вірусами, і мають високі ризики зараження. Це прикордонники, які стоять на в'їзді до країни та співробітники інфекційних лікарень. Ми поставимо препарат для профілактики співробітникам Держприкордонслужби до всіх регіонів України та лікарям і медперсоналу до всіх інфекційних лікарень, які визначено як базові медзаклади для госпіталізації заражених китайським коронавірусом", - сказав він.

 

При цьому Редер наголосив, що йдеться не про лікування, а виключно про профілактику.

"Ми не претендуємо на панацею, ми не говоримо про те, що у нас у руках ліки від китайського коронавірусу. Але ми точно знаємо, що застосування препарату дає додатковий шанс не захворіти", - сказав він.

 

Редер зауважив, що цей препарат має доведену імуномоделюючу та противірусну дію.

Завдяки оперативним діям РНБОУ препарат уже відправлено до інфекційних лікарень десяти областей і до чотирьох областей до Держприкордонслужби.

 

ТДВ "Інтерхім" - одне з провідних фармацевтичних підприємств країни.

Засноване в 1992 році, є єдиним у країні виробником ліків для важко- та онкохворих. А також одним із постачальників ліків за програмами Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

У 2016 році "Інтерхім" інвестував EUR50 млн у проект зі створення лабораторно-виробничого комплексу. У 2017 році підприємство сплатило понад 130 млн грн податків і зборів до державного бюджету України.

"Інтерхім" - член асоціації "Виробники ліків України" (АВЛУ).

 

Інформація викладена ІА «Інтерфакс-Україна»

https://ua.interfax.com.ua/news/pharmacy/638468.html

31.01.2020

<< Повернутись
Коментарі відвідувачів
Ваше ім’я*:
Ваш E-mail:
Текст коментаря*:
captcha image loading...
Публікації

Корисні посилання
 


© Copyright, 2023 - АВЛУ
При копіюванні та використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на www.avlu.org.ua обов'язкове.
Україна, 01001, Київ,
Костьольна, буд. 7, оф.11.
Контактні телефони : (044) 278-17-02
Designed by Stearling Studio