Dobreff Studio

Підприємства

ПАТ НВЦ "Борщагівський ХФЗ"

  • Адреса: 03680, Україна, м. Київ, вул. Миру, 17
  • Контакти: +38 (044) 205 41 10; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПАТ НВЦ "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод"

ПАТ НВЦ "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод" – інноваційне фармацевтичне підприємство європейського рівня, яке успішно поєднує науковий потенціал і високотехнологічне сучасне виробництво в єдиному ефективному комплексі; виробляє продукцію за світовими стандартами якості.

ПАТ НВЦ "Борщагівський ХФЗ" – перше в Україні фармацевтичне підприємство, що повністю впровадило європейські та міжнародні стандарти у сфері якості (GMP, ISO 9001), дистрибуції (GDP), екологічного менеджменту (ISO 14001), енергоменеджменту (ISO 50001), охорони здоров’я та безпеки праці персоналу (OHSAS 18001), а також соціальної відповідальності (SA 8000).

Підприємство має збалансований продуктовий портфель: лікарські засоби (більше 100 найменувань), препарати для ветеринарної медицини, дієтичні/харчові добавки (БАДи), дезінфікуючі засоби; займає одне з провідних місць за обсягами виробництва та реалізації готових лікарських засобів серед українських виробників; виготовляє продукцію різних цінових груп та є соціально-орієнтованим.

Повний цикл виробництва різних форм лікарських засобів на власних виробничих потужностях "Борщагівський ХФЗ" здійснюється відповідно до вимог міжнародних стандартів

Підприємство приділяє велику увагу виробництву: таблеток, таблеток вкритих оболонкою, капсул, мазей, лініментів, гелів, кремів, сиропів, суспензій, водно-спиртових розчинів, розчинів для ін’єкцій, концентратів для приготування розчинів для інфузій, порошків ліофілізованих для приготування розчинів для ін’єкцій, порошків для приготування розчинів для ін’єкцій, екстрактів.

Річна виробнича потужність усіх 5 основних цехів, кожен з яких повністю відповідає GMP стандартам, складає 1,7 млрд. таблеток і капсул, 64 млн. флаконів стерильних і нестерильних антибіотиків та сиропів, 5 млн. туб.

"Борщагівський ХФЗ" входить у двадцятку найбільших фармвиробників України. На підприємстві працюють 813 працівників, з них 76 зайняті науково-дослідною діяльністю.

Виробничі лінії укомплектовані інноваційним високотехнологічним обладнанням провідних європейських компаній.

З 2015 року підприємство поставило завдання значно знизити обсяги споживання природного газу для основного виробництва і перейти на використання альтернативних джерел енергії.

Крім того, серед пріоритетних напрямків діяльності БХФЗ завжди було впровадження нових лікарських засобів. Наявність власних підрозділів R&D дозволила заводу стати лідером з виробництва оригінальних препаратів власної розробки.

За підсумками 2015 року підприємство отримало чистий прибуток у розмірі 59,3 млн грн, що на 15,4 млн грн перевищує показник попереднього року.

За чотири роки чистий дохід БХФЗ збільшився майже вдвічі і в 2015 році склав 967,4 млн грн, що на 36,7% більше, ніж роком раніше. У звітному періоді підприємство реалізувало продукції на суму 957,5 млн грн. Основну частку продажів складають препарати для лікування серцево-судинної системи, протимікробні засоби, а також медикаменти, які впливають на травний тракт.

В 2015 році частка БХФЗ на українському ринку (за власною оцінкою) зросла до 1,85%. У 2014 році цей показник дорівнював 1,66%.
Протягом двох наступних років підприємство планує вивести на ринок шість нових препаратів, а ще три вже проходять реєстрацію.

У 2015 року обсяг продажів БХФЗ на закордонних ринках збільшився на 45,7% у порівнянні з попереднім роком і склав 115,2 млн. грн. із урахуванням різних валют. Частка експорту з 2010 року збільшилася вдвічі і в 2015 році склала майже 12% від загальної кількості виробленої продукції. Географія поставок розширилася до 18 країн, зокрема препарати українського виробництва доступні жителям Латвії, Литви, США, В’єтнаму, Грузії, Іраку і країн СНД. У 2015 році за кордоном успішно реалізовувалися протимікробні і кардіологічні лікарські засоби.

Обсяг інвестицій у розвиток підприємства та наукові розробки (дослідження) в 2015 році становив 84,9 млн грн. У планах БХФЗ збільшити інвестиційні витрати до 170,6 млн грн у 2018 році.

Підприємство залишається одним із найбільших платників податків у місті Києві: в 2015 році до державного та місцевого бюджетів сплачено 143,8 млн. грн.

У 2015 році БХФЗ спрямував 4,77 млн. грн. на допомогу лікарням, інтернатам, благодійним фондам, багатодітним сім’ям, а також на лікування поранених та постраждалих у зоні АТО.

Для членів АВЛУ